Medarbetare

ub5_smallMarianne Fredriksson
Godkänd revisor
Telefon: 0522-645664
Mobil: 0705-678244
E-post: marianne@ubrab.se
Marianne började på byrån år 1987 och arbetar med revision, konsultationer samt deklarationer.
ub15_smallFredrik Niclasson Söderving
Auktoriserad revisor
Telefon: 0522-645665
Mobil 0704-380511
E-post: fredrik@ubrab.se
Fredrik började på byrån år 2001 och arbetar med revision, konsultationer samt deklarationer.
ub11_smallLars Johanson
Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 0522-645662
E-post: lars@ubrab.se
Lars började på byrån år 2013 men har tidigare drivit en egen redovisningsbyrå under 45år. Lars arbetar med bokslut, deklarationer, konsultationer samt löpande redovisning.
ub12_smallJakob Stalfors
Redovisningskonsult
Telefon: 0522-645666
Mobil: 0733-443317
E-post: jakob@ubrab.se
Jakob började på byrån 2016 och arbetar med löpande redovisning och bokslut.
ub10_smallLinda Georges
Redovisningskonsult
Telefon: 0522-645669
E-post: linda@ubrab.se
Linda började på byrån år 2014 och arbetar främst med bokslut, revision och deklarationer.
ub1_smallEric Åberg
Redovisningskonsult
Telefon: 0522-645668
E-post: eric@ubrab.se
Eric började på byrån år 2014 och arbetar främst med löpande redovisning och bokslut,
ub2_smallMalin Solum
Redovisningskonsult
Telefon: 0522-645667
E-post: malin@ubrab.se
Malin började på byrån år 2012 och arbetar med löpande redovisning och bokslut.
ub6_smallMarion Martinsson
Redovisningskonsult
Telefon: 0522-645661
E-post: marion@ubrab.se
Marion började på byrån år 2012 och arbetar med löpande redovisning, bokslut samt deklarationer.
Petra-Risberg
Petra Risberg
Redovisningskonsult
Telefon: 0522-645663
E-post: petra@ubrab.se
Petra började på byrån år 2017 och arbetar med löpande redovisning, bokslut samt deklarationer.