Medarbetare

ub12_smallJakob Stalfors
Redovisningskonsult
Telefon: 0522-645666
Mobil: 0733-443317
E-post: jakob@ubrab.se
Jakob började på byrån 2016 och arbetar med löpande redovisning och bokslut.
ub15_smallFredrik Niclasson Söderving
Auktoriserad revisor
Telefon: 0522-645665
Mobil 0704-380511
E-post: fredrik@ubrab.se
Fredrik började på byrån år 2001 och arbetar med revision, konsultationer samt deklarationer.
ub11_smallLars Johanson
Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 0522-645662
E-post: lars@ubrab.se
Lars började på byrån år 2013 men har tidigare drivit en egen redovisningsbyrå under 45år. Lars arbetar med bokslut, deklarationer samt löpande redovisning.

Therese Nilsson
Redovisningskonsult
Telefon: 0522-645668
E-post: therese@ubrab.se
Therese började på byrån i maj år 2019 och arbetar med löpande redovisning, bokslut samt deklarationer.
ub10_smallLinda Georges
Redovisningskonsult
Telefon: 0522-645669
E-post: linda@ubrab.se
Linda började på byrån år 2014 och arbetar främst med bokslut, revision och deklarationer.

Johan Thyrsson
Redovisningskonsult
Telefon: 0522-604270
E-post: johan@ubrab.se
Johan började på byrån i november 2017 och arbetar med löpande redovisning, bokslut samt deklarationer.
 
ub2_smallMalin Solum
Redovisningskonsult
Telefon: 0522-645667
E-post: malin@ubrab.se
Malin började på byrån år 2012 och arbetar med löpande redovisning, bokslut samt deklarationer.
ub6_smallMarion Martinsson
Redovisningskonsult
Telefon: 0522-645661
E-post: marion@ubrab.se
Marion började på byrån år 2012 och arbetar med löpande redovisning, bokslut samt deklarationer.
ub12_smallInger Larsson
Redovisningskonsult
Telefon: 0522-645660
E-post: info@ubrab.se
Inger Larsson börjar på byrån i september 2019 och kommer att arbeta med löpande redovisning och bokslut.
 
ub12_smallMari Gedell
Redovisningskonsult
Telefon: 0522-645660
E-post: info@ubrab.se
Mari Gedell börjar på byrån i september 2019 och kommer att arbeta med löpande redovisning och bokslut.